אודותינו

המרכז לבירה ביתית נולד והתפתח בזכות הקשר של מר אפרים רובינשטיין עם יצרן  הלתת האנגלי מונטונס. א. רובינשטיין הנו יבואן של חומרי גלם לתעשיית המזון מעל ל30 שנה , כחלק מפעילותו מייצג את מונטונס באופן בלעדי בישראל. מונטונס , חברה מובילה בתחומה המפיצה בכל העולם את מוצריה היא שם נרדף לספק לתת איכותי במיוחד. האהוב על תעשיית הקראפט. פרט לקמחים ורכזים המשמשים באופן מסורתי בתעשיית המזון והמאפה ,  מונטונס מציעים מגוון מלא של גרעיני לתת, לתת קלוי, קיטים להכנת בירה ומוצרים משלימים. מר רובינשטיין החליט לבדוק אם הבירה הביתית תכה שורשים בישראל ואכן כך היה. גילינו  שהישראלים אוהבים לייצר בירה בבית. ענף הבירה במגמת צמיחה ועוד היד נטויה.

 

חברת מונטונס נוסדה בשנת 1921 , כך שהיא מייצרת לתת ומוצרי לתת מעל 80 שנה. במשך הזמן הזה החברה הפכה לשחקן משמעותי בשוק הלתת העולמי בתחום גרעיני הלתת , רכזי לתת , קמחים ומוצרים נוספים לתעשיית המזון והמשקאות.

 

כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר של המרכז לבירה ביתית HomeBrewing.co.il לרבות עיצוב האתר, התמונות, הטקסטים/התכנים וכל חומר אחר הכלול בו המתפרסמים ע"י מנהל האתר - הנם של מנהל האתר בלבד. בהיותך גולש באתר של המרכז לבירה ביתית הינך מסכים לשמור על כללי וחוקי זכויות יוצרים: אין להעתיק, לפרסם, לשכתב , להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ"ל ללא קבלת הסכמה מפורשת ממנהל האתר בכתב ומראש.

logo בניית אתרים